Aktualności

Kolejny sparing za nami

• autor: carlos1976, 2015-02-23 21:59

BRAKI KADROWE, ALE GRA ZADOWALAJĄCA

W dniu 22.02.2015 roku został rozegrany sparing z rywalem zza miedzy Grafem Bukówko. Pomimo braków kadrowych i konieczności gry bramkarza na pozycji pomocnika, nasza drużyna rozegrała całkiem dobre zawody. Pierwsza połowa wyrównana i gra głównie w środku pola zakończyła się wynikiem 2:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali debiutujący w drużynie Ignaczak i Sobkowiak. Druga połowa rozpoczęła się od przewagi zawodników Grafa Bukówko, którzy udokumentowali swoją przewagę strzeleniem dwóch bramek.               Z upływem czasu nasi zawodnicy odzyskali kontrolę nad grą i zaczęli przeważać strzelając trzecią bramkę, którą strzelił Sobkowiak, drugą w tym meczu.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się przegraną 3:4, ale gra pomimo braków kadrowych, mogło sie podobać, ponieważ obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych. Z pewnością było lepsze niż tydzień wcześniej z Radwią Białogórzyno.

Za tydzień spotkanie z Wichrem Rąbino. Zapraszamy.