GRYF DOBROWO - strona oficjalna

• WITAJ NA STRONIE KLUBU GRYF DOBROWO
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS GWDA WIELKA - GRYF DOBROWO 3:6
  • MECHANIK TUROWO - GŁAZ TYCHOWO 3:3
  • ISKRA KŁANINO - GRAF BUKÓWKO 4:2
  • POGOŃ WIERZCHOWO - BŁĘKITNI GONNE MAŁE 8:3
  • SOKÓŁ SPORE - SMAK POMORSKI WILCZE LASKI 0:4

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Bo łączy nas Gryf

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. ASP.PURF 13
2. daram18 1

Mecz 2017-06-18, 12:00

herb KS GWDA WIELKA 3:6 herb GRYF DOBROWO
KS GWDA WIELKA   GRYF DOBROWO

gryf

• autor: GRYFDOBROWO, 2018-05-27 18:36

• autor: GRYFDOBROWO, 2017-02-19 16:11

• autor: GRYFDOBROWO, 2016-09-24 15:09

18 września 2016 r. w Białogardzie - na orliku przy Szkole Podstawowej Nr 3 – od godz. 10.oo, rywalizowali orlicy grupy białogardzkiej. W pierwszym turnieju w tej grupie wzięły udział następujące zespoły: Gryf Dobrowo (trener – Grzegorz Giedrojć), MKS Sokół Karlino (Zbigniew Litewka), UKS Unia I Białogard, UKS Unia II Białogard, UKS Unia III Białogard i UKS Unia IV Białogard. Trenerami białogardzian byli: Marcin Kędzierski i Paweł Kuśmierczyk.
Grano systemem każdy z każdym. ...Mecze trwały 1 x 12 minut. Zwycięzcami turnieju i zarazem pierwszym liderem grupy białogardzkiej zostali piłkarze MKS Sokół Karlino. Drugie miejsce zajęli piłkarze UKS Unia IV Białogard, a trzecie – UKS Unia III Białogard. Nasi chłopcy z jednym zwycięstwem, dwoma remisami i dwiema porażkami uplasowali się na czwartym miejscu.
Tabela grupy białogardzkiej po pierwszym turnieju:
Miejsce Nazwa zespołu Ilość gier Punkty Bramki
1. MKS Sokół Karlino 5 15 17-2
2. UKS Unia IV Białogard 5 12 16-3
3. UKS Unia III Białogard 5 7 12-9
4. Gryf Dobrowo 5 5 4-6
5. UKS Unia II 5 4 4-18
6. UKS Unia I Białogard 5 0 2-17

Dzieci otrzymały dyplomy, słodycze i soki. Dla wszystkich serwowano ciepłą kawę i herbatę.
Kolejny turniej w grupie białogardzkiej: w październiku 2016 r., prawdopodobnie w Karlinie.

Turniej w Dobrowie

• autor: GRYFDOBROWO, 2016-06-05 10:04

4 czerwca odbył się turniej piłki nożnej w kategorii Żaków , w roli gospodarza był nasz zespół .

Udział wzięło 40 młodych piłkarzy z czterech zespołów. Gwardia Koszalin, Unia Białogard, Dąbek Tychowo oraz Gryf Dobrowo.

Poziom meczów stał na wysokim poziomie i mimo upału piłkarze pokazali kawałek dobrej dziecięcej piłki.

Może pewnego dnia któryś z tych chłopców zagra z orzełkiem na piersi..:)
Podziekowania dla organizatorów  osób wspierających.oraz trenera .

Nasi żaki triumfują

• autor: GRYFDOBROWO, 2016-05-27 16:09

23 Maja w Białogardzie odbył się turniej piłki nożnej w kategorii Żaków. W rozgrywkach brało udział 6 zespołów. 4 drużyny Unii Białogard,"Dąbek" Tychowo i Gryf Dobrowo. Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze i zostali zwycięzcą turnieju. Jednocześnie należy podkreślić,że był to pierwszy taki poważny turniej tych młodych piłkarzy i zdali go na piątkę

Orliki Gryf Dobrowo

• autor: GRYFDOBROWO, 2016-04-10 20:08

W sobotę 16.04.2016 o godzinie 12 odbył się mecz sparingowy Żaków Gryf Dobrowo z Żakami z Tychowa. Był to pierwszy wspólny występ chłopców i jednocześnie pierwszy mecz w tym sezonie pod wodzą nowego trenera. Mimo nerwowego początku i widocznego stresu młodzi piłkarze rozkręcali się z minuty na minutę i ostatecznie wygrali 4:2. Należą się im szczególe brawa, gdyż zagrali naprawdę ambitnie na tle drużyny z Tychowa która trenuje wspólnie znacznie dłużej. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!!!​

Wyróznienie

• autor: GRYFDOBROWO, 2016-02-14 11:04

28 stycznia 2016 r. podczas XVI Sesji Rady Miejskiej w Tychowie Burmistrz Tychowa Robert Falana wręczył pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne za osiągnięte wyniki sportowe sportowcom z gminy Tychowo z LZS „Gryf” Dobrowo otrzymał Pan Zbigniew Cabaj

Nagrody zostały przyznane na podstawie Uchwały XI/91/15 Rady Miejskiej w Tychowie z dnia 28 sierpnia 2015 r. w sprawie ustanowienia nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągniecia w działalności sportowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

Sekcja podnoszenia ciężarów

• autor: GRYFDOBROWO, 2016-01-12 21:39

ROK 2015 ZA NAMI ,

Z CZYM PREZENTUJEMY OSIĄGNIĘCIA NASZEGO CIĘŻAROWCA PANA ZBIGNIEWA CABAJA , KTÓRY JAKO JEDYNY TWORZY SEKCJE PODNOSZENIA CIĘŻARÓW W NASZYM KLUBIE , REPREZENTUJĄC KLUB NA ZAWODACH W CAŁEJ POLSCE JAK I NA ŚWIECIE !!!!!

GRATULUJEMY WSPANIAŁYCH OSIĄGNIEC I W NADCHODZĄCYM ROKU 2016 ŻYCZYMY ZDROWIA ORAZ UTRZYMANIA MISTRZOWSKIEGO POZIOMU .

WIĘCEJ W ROZWINIĘCIU NEWSA

50 LAT GRYFA

• autor: GRYFDOBROWO, 2015-08-25 16:56

Klub sportowy LZS Gryf Dobrowo to jeden z najstarszych klubów w naszym regionie, który 15.08.2015 roku obchodził Jubileusz 50 lecia. Jubileuszową uroczystość zaszczycili swoją obecnością działacze związani z klubem, Burmistrz MiG Tychowo Pan Robert Falana  , Pani Senator Grażyna Anna Sztark,, która wręczyła List Gratulacyjny i pamiątkowa ,,piłkę'' z dedykacją, była Burmistrz MiG Tychowo Pani Elżbieta Gomuńska - Wasiak. Radna Anna Chmielewska ( była Prezes LZS Graf Bukówko) , a przede wszystkim założyciele klubu oraz byli i obecni piłkarze, którzy rozegrali piłkarski mecz towarzyski. Były gratulacje, podziękowania, wspomnienia i życzenia.

• autor: carlos1976, 2015-03-09 11:02

Kolejny sparing za nami.

W niedzielę rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną klasy B grupy koszalińskiej Derby Gwiazdowo. Wynik meczu:

DERBY GWIAZDOWO - GRYF DOBROWO

1       :       4

Bramki strzelali: Bartek Zmaczyński x2, Mateusz Brzeziński, Maciej Małkowski

Graliśmy składem: Adam Wierzbicki, Adrian Zawiślak, Daniel Kozieł, Krystian Górzyński, Mateusz Brzeziński, Szymon Brzeziński, Dariusz Marcinkowski, Tomasz Brzeziński, Maciej Małkowski, Michał Germak. Na zmianę wszedł: Bartek Zmaczyński.

O grze można napisać tylko jedno - męczarnia dla oczu!!!

Następny sparing rozegramy z Wichrem Rąbino w niedzielę 15.03.2015 roku.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS GWDA WIELKA 3:6 GRYF DOBROWO
2017-06-18, 12:00:00